0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور بازی انفجار 2 مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Russia Premier League
FC Krasnodar
۷
۲
FK Khimki
Finished
۲۱:۳۰
  International Clubs AFC Champions League, Group D
Al-Sadd
۴
۰
AL Ain FC
Finished
۱۹:۳۰
AL Nassr FC
۲
۰
Foolad Mobarakeh Sepahan SC
Finished
۲۲:۳۰
  Greece Super League 1
Olympiacos Piraeus
۳
۰
Asteras Tripolis
Finished
۲۲:۰۰
PAOK Thessaloniki
۱
۱
Atromitos Athinon
Finished
۲۰:۳۰
  USA USL, Championship
Reno 1868 FC
۳
۲
Tacoma Defiance
Finished
۰۶:۰۰
  International Clubs Copa Libertadores, Group B
Club Guarani
۴
۱
CA Tigre
Finished
۰۶:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
Hamburger SV
۲
۱
دوسلدورف
Finished
۲۱:۰۰
SSV Jahn Regensburg
۱
۱
1. FC Nuremberg
Finished
۲۱:۰۰
  Turkey Super Lig
Yeni Malatyaspor
۱
۱
Goztepe SK
Finished
۲۱:۳۰
  Colombia Primera B, Apertura
CD Atletico Huila
۲
۱
Barranquilla FC
Finished
۰۰:۴۵
Bogota FC
۲
۱
Union Magdalena
Finished
۰۵:۳۵
  Netherlands Eerste Divisie
Jong Psv Eindhoven
۱
۲
FC Eindhoven
Finished
۲۱:۱۵
Helmond Sport
۰
۱
FC Volendam
Finished
۲۱:۱۵
Go Ahead Eagles
۰
۳
Jong Ajax Amsterdam
Finished
۲۳:۳۰
Roda JC Kerkrade
۴
۰
FC Dordrecht
Finished
۲۳:۳۰
  England Championship
شهر کاونتری
۳
۲
Queens Park Rangers
Finished
۲۳:۱۵
  Germany Bundesliga
بایرن مونیخ
۸
۰
شالکه
Finished
۲۳:۰۰
  Portugal Primeira Liga
Famalicao
۱
۵
بنفیکا
Finished
۲۲:۳۰
  France Ligue 1
لیون
۰
۰
Olympique Nimes
Finished
۲۳:۳۰
  Netherlands Eredivisie
VVV Venlo
۱
۱
FC Utrecht
Finished
۲۲:۳۰
  Kazakhstan Premier League
Okzhetpes Kokshetau
۲
۲
FK Kaspyi Aktau
Finished
۱۹:۳۰
  Turkey 1. Lig
Eskisehirspor
۰
۰
Adanaspor
Finished
۲۰:۳۰
  Wales Cymru Premier
Aberystwyth Town FC
۳
۱
Flint Town United FC
Finished
۲۳:۱۵
  Ukraine Premier League
SC Dnipro-1
۱
۲
FC Mariupol
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Copa do Brasil
Botafogo FR RJ
۱
۰
CR Vasco DA Gama RJ
Finished
۰۲:۳۰
  Czech Republic FNL
FC Vysocina Jihlava
۱
۱
SK Lisen
Finished
۲۰:۳۰
  Estonia II Liiga Louna/Lääs
JK Piraaja Tallinn
-
-
Raasiku FC Joker
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Croatia 1. HNL
HNK Sibenik
۳
۲
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۲۰:۳۰
  Cyprus 1st Division
Ermis Aradippou
۰
۱
Olympiakos Nicosia
Finished
۲۰:۳۰
  Serbia Superliga
FK Vojvodina
۲
۰
FK Radnik Surdulica
Finished
۲۰:۳۰
  International Womens Euro, Qualification Group D
Czech Republic
۰
۰
Poland
Finished
۲۰:۴۵
  Denmark 2nd Division, Pulje 2
Naestved BK
۲
۰
HIK Hellerup
Finished
۲۱:۰۰
  Austria 2. Liga
Young Violets FK Austria Wien
۲
۴
Grazer AK 1902
Finished
۲۱:۰۰
FC Wacker Innsbruck
۰
۰
FAC Wien
Finished
۲۱:۰۰
SK Vorwarts Steyr
۰
۳
KSV 1919
Finished
۲۱:۰۰
FC Dornbirn 1913
۱
۱
SK Austria Klagenfurt
Finished
۲۱:۰۰
SK Rapid Wien II
۱
۱
FC Juniors OO
Finished
۲۱:۰۰
SV Lafnitz
۲
۲
SKU Amstetten
Finished
۲۲:۵۵
  International Womens Euro, Qualification Group C
Faroe Islands
۰
۶
Northern Ireland
Finished
۲۰:۳۰
Norway
-
-
Belarus
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Czech Republic Krajsky prebor
SK Batov 1930
-
-
Karlovice-Karolinka
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Germany Amateur Regionalliga North, Group South
BSV SW Rehden
۰
۱
Werder Bremen II
Finished
۲۱:۰۰
VfL Wolfsburg II
۳
۲
HSC Hannover
Finished
۲۱:۳۰
  Finland Amateur 3 Division Helsinki/Uusimaa 2
Japs/47
-
-
Valtti
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Ireland Premier Division
Derry City
۰
۰
ST Patricks Athletic
Finished
۲۱:۱۵
Sligo Rovers
۰
۱
Bohemians Dublin
Finished
۲۳:۱۵
  Switzerland Challenge League
FC Thun
۲
۲
FC Stade LS Ouchy
Finished
۲۱:۳۰
Grasshopper Club Zurich
۳
۲
FC Winterthur
Finished
۲۲:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga Northeast
ZFC Meuselwitz
۱
۴
BSG Chemie Leipzig
Finished
۲۱:۳۰
  Norway Amateur U19 Interkrets
Eidsvold TF
-
-
Funnefoss/Vormsund U19
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Ireland First Division
Athlone Town
۲
۱
Cobh Ramblers
Finished
۲۳:۱۵
Bray Wanderers
۳
۰
Longford Town
Finished
۲۳:۱۵
Galway United FC
۱
۰
Wexford
Finished
۲۳:۱۵
University College Dublin
۱
۳
Drogheda United FC
Finished
۲۳:۱۵
Shamrock Rovers II
۰
۲
Cabinteely FC
Finished
۲۳:۱۵
  Belgium First Division A
Royal Charleroi SC
۳
۱
K Beerschot VA
Finished
۲۳:۱۵
  International Womens Euro, Qualification Group I
Montenegro
۱
۳
Ukraine
Finished
۲۲:۳۰
  France National
Football Bourg-En-bresse Peronnas 01
۳
۳
US Boulogne
Finished
۲۲:۳۰
FC Villefranche-Beaujolais
۰
۳
SC Bastia
Finished
۲۲:۳۰
FC Sete 34
-
-
Red Star FC
Cancelled
۲۲:۳۰
US Concarneau
۱
۱
US Quevilly-Rouen Metropole
Finished
۲۲:۳۰
FC Bastia Borgo
۱
۱
Le Mans FC
Finished
۲۲:۳۰
اورلینز
۱
۱
SC Lyon
Finished
۲۲:۳۰
US Creteil-Lusitanos
۱
۰
Stade Olympique Choletais
Finished
۲۲:۳۰
US Avranches
۲
۱
Stade Briochin
Finished
۲۲:۳۰
  Belgium First Division B
RWD Molenbeek 47
۰
۱
Lommel SK
Finished
۲۲:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
SK Slavia Prague
۵
۱
FK Teplice
Finished
۲۲:۳۰
  Austria Amateur WTA Osaka, Japan Women Singles
Kremser SC
-
-
SCU Kilb
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Austria Amateur Kärnten Unterliga Ost
SV Ruden
-
-
Austria Klagenfurt 1B
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga East
Wiener Sport-Club
۱
۰
1. Wiener Neustadter SC
Finished
۲۲:۰۰
FCM Traiskirchen
۳
۱
Wiener Viktoria
Finished
۲۲:۰۰
ASV Drassburg
۱
۲
SC Team Wiener Linien
Finished
۲۲:۰۰
  Denmark 1st Division
FC Helsingoer
۳
۰
Vendsyssel FF
Finished
۲۱:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga Tirol
SV Hall
۰
۴
FC Kitzbühel
Finished
۲۱:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga Centre
FC Wels
۱
۵
SC Weiz
Finished
۲۱:۳۰
Union Vocklamarkt
۰
۲
Wolfsberger AC (A)
Finished
۲۱:۳۰
USV Allerheiligen
۳
۰
SC Kalsdorf
Finished
۲۱:۳۰
FC Gleisdorf 09
۴
۰
SV Spittal/Drau
Finished
۲۱:۳۰
Deutschlandsberger SC
۳
۳
WSC Hertha
Finished
۲۱:۳۰
  Austria Amateur Landesliga Steiermark
TUS Heiligenkreuz
-
-
SV Lafnitz II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SV Wildon
-
-
ESV Hitthaller St Michael
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Austria Amateur Kärntner Liga
ATSV Wolfsberg
-
-
VST Voelkermarkt
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Egypt Premier League
Haras EL Hodood
۳
۲
Enppi Club
Finished
۲۰:۳۰
Aswan FC
۱
۰
Zamalek SC
Finished
۲۲:۳۰
  Poland I Liga
MKS Arka Gdynia
۴
۰
Miedz Legnica
Finished
۲۰:۱۰
  Poland Ekstraklasa
Podbeskidzie Bielsko Biala
۱
۴
Rakow Czestochowa
Finished
۲۰:۳۰
Wisla Krakow
۰
۳
Wisla Plock
Finished
۲۳:۰۰
  International Clubs Club Friendly Games
FC Holon Yirmiyahu
-
-
Hapoel Marmorek FC
بازی شروع نشده است
۱۰:۳۰
  Russia Moscow Championship
Trudovye Reservy-2
-
-
Rosich-2
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Simulated Reality League Bundesliga SRL
FC Bayern Munich Srl
۲
۲
FC Schalke 04 Srl
Finished
۱۵:۰۰
  Australia Brisbane Capital League 2
Logan Metro FC
-
-
Clairvaux SC
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
  Simulated Reality League Ligue 1 SRL
Olympique Lyonnais Srl
۱
۳
Olympique Nimes Srl
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Brisbane Premier League Reserve
Centenary Stormers
-
-
Brisbane Knights
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
  Australia Brisbane Capital League 2 Reserve
Logan Metro Reserves
-
-
Clairvaux Reserves
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
  Simulated Reality League Turkey Super Lig SRL
Malatyaspor Srl
۱
۲
Goztepe Srl
Finished
۱۱:۳۰
  Simulated Reality League Russia Premier League SRL
Krasnodar Srl
۳
۰
FK Khimki Srl
Finished
۰۹:۳۰
  South Africa Premier League, Relegation/Promotion
Ajax Cape Town
۰
۲
Black Leopards
Finished
۱۷:۳۰
  International Clubs Copa Libertadores, Group H
Libertad Asuncion
۰
۲
Boca Juniors
Finished
۰۴:۳۰
  International Clubs Copa Libertadores, Group A
CSD Independiente Del Valle
۵
۰
CR Flamengo RJ
Finished
۰۴:۳۰
Barcelona SC
۱
۲
CD Junior FC
Finished
۰۶:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie C, Group B
Londrina EC PR
۱
۰
EC Sao Jose RS
Finished
۰۳:۳۰
  International Clubs Copa Libertadores, Group G
Defensa Y Justicia
۳
۰
Delfin SC
Finished
۰۲:۳۰
  International Clubs Copa Libertadores, Group D
SAO Paulo FC SP
۲
۲
CA River Plate (ARG)
Finished
۰۲:۳۰
  Peru Primera Division, Apertura
Universidad Cesar Vallejo
۲
۰
Sport Boys Association
Finished
۰۱:۰۰
FC Carlos Stein
۱
۱
Atlético Grau
Finished
۲۰:۳۰
EM Deportivo Binacional
۲
۱
Deportivo Llacuabamba
Finished
۲۲:۳۰
  International Clubs Copa Libertadores, Group F
Racing Club Avellaneda
۰
۱
Club Nacional De Football
Finished
۰۰:۳۰
  Mongolia Premier League
Ub Mazaalainuud
-
-
Athletic 220
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Moldova Divizia Nationala
FC Floresti
-
-
FC Dinamo Auto
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
CSF Speranta Nisporeni
-
-
FC Sheriff Tiraspol
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  International Womens Euro, Qualification Group E
Finland
-
-
Portugal
Cancelled
۲۰:۳۰
Cyprus
-
-
Scotland
Cancelled
۲۰:۳۰
  Romania Liga 1
AFC Chindia Targoviste
۱
۳
AFC Hermannstadt
Finished
۱۹:۳۰
AFC Astra Giurgiu
۰
۲
FC Cfr 1907 Cluj
Finished
۲۲:۳۰
  Bulgaria First Professional League
FC Tsarsko Selo Sofia
۱
۲
Pofc Botev Vratsa
Finished
۲۰:۱۵
PFC Montana 1921
۳
۱
PFK Botev Plovdiv
Finished
۲۲:۳۰
  Germany 3. Liga
1. FC Kaiserslautern
۰
۱
SG Dynamo Dresden
Finished
۲۰:۱۵
  International Womens Euro, Qualification Group H
بلژیک
۶
۱
Romania
Finished
۲۰:۰۰
Croatia
۱
۱
سوئیس
Finished
۲۰:۰۰
  International Clubs Club Friendly Games
سیویلا
۲
۱
Athletic Bilbao
Finished
۲۰:۰۰
CD Eldense
۲
۰
Yeclano Deportivo
Finished
۲۲:۳۰
  Finland Amateur 3 Division Helsinki/Uusimaa 1
Sexypoexyt
-
-
Toeoeloen Taisto
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Club Latino Espanol
-
-
Herto
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
KaPa Kapylan Pallo
-
-
HPS
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Portugal Segunda Liga
Uniao Desportiva Oliveirense
۲
۱
FC Penafiel
Finished
۱۹:۳۰
GD Chaves
۰
۰
Varzim SC
Finished
۲۰:۳۰
UD Vilafranquense
۰
۴
CD Feirense
Finished
۲۱:۳۰
  International Clubs AFC Champions League, Group C
Sharjah FC
۴
۲
AL Duhail SC
Finished
۱۹:۳۰
AL Taawoun FC
۰
۱
پرسپولیس
Finished
۲۲:۳۰
  United Arab Emirates Arabian Gulf League
Fujairah FC
-
-
FC Baniyas
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
Hatta SC
-
-
Al-Wasl FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
AL Jazira
-
-
AL Dhafra Scc
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  International Womens Euro, Qualification Group A
Russia
۰
۱
Netherlands
Finished
۱۸:۳۰
Kosovo
۲
۰
Estonia
Finished
۲۱:۳۰
Slovenia
۳
۱
Turkey
Finished
۲۲:۳۰
  Romania Liga III, Seria 2
Acs Dacia Unirea Braila
-
-
CS Viitorul Ianca
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Romania Liga III, Seria 4
CS Balotesti
-
-
CS Concordia Chiajna II
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Russia Saint-Petersburg U21 Championship
Sdyushor Zenit St. Petersburg
-
-
Izhorets Inkon U21
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Kolomyagi (Sh 357) U21
-
-
Sh N2 Vo Zvezda U21
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SSH Petrogradskogo Rayona Dinamo
-
-
SSh Vyborzhanin-Gorod
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Romania سری6، لیگ سوم
Unirea Bascov
-
-
Csm Flacara Moreni
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Romania Liga Iii, Seria 8
AS Fortuna Becicherecu Mic
-
-
CSC Ghiroda SI Giarmata Vii
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Romania Liga Iii, Seria 7
Acs Viitorul Selimbar
-
-
ACS Minerul Costesti
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Romania Liga Iii, Seria 9
Unirea Dej
-
-
ACS Industria Galda
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  International Womens Euro, Qualification Group G
Serbia
۰
۲
France
Finished
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید